What's happening?

Video Kaynakları 664 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Redeeming Love (2022) izle

Redeeming Love (2022) izle

Francine Rivers'ın en çok satan romanından uyarlanmıştırJan. 21, 2022United States134 Dak.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Redeeming Love türkçe dublaj ve altyazılı izleme Redeeming Love Full HD 1080p ve 4K izle Film konusu: henüz sekiz yaşında fuhuş bataklığına sürüklenen Angel, yaşadığı şehirden ve kendinden nefret ederek bir şekilde hayatta kalmayı başarır. Michael Hosea ile evlenmesi emredildiğinde ona itaat eder, ancak bu emir onun için tahmin ettiğinden daha zorlu olur. Redeeming Love izle Angel, fuhuş için satılmadan önce, sadece erkeklerin reddedildiğini biliyordur. Çocukken babasın Alex Stanford’un kendisi için doğmaması gerektiğini söylediğini duyar.

Redeeming Love türkçe dublaj izle

Ardından babasının evli olduğunu ve annesi Mae’nin hem metresi olduğunu öğrenir. Angel on sekiz yaşına geldiğinde, erkekler ve onlara istediklerini nasıl verecekleri hakkında her şeyi bildiğini düşünür. Bir gece, müşterilerinden biri babasıdır ve annesine nasıl davrandığı için onu cezalandırmak için bilerek onunla seks yapar. Babası onu tanımaz ama ertesi sabah öğrendiğinde intihar eder. Michael odasına girip onunla evlenmek istediğini söylediğinde, hazırlıksız yakalanır, ancak ona karşı biraz mesafeli davranır.

Redeeming Love türkçe altyazılı izle

Sonrasında ise çok kötü dövüldükten sonra evlenmeyi kabul eder ve onu sağlığına kavuştururken onunla birlikte ayrılmayı kabul eder. Michael, onu karısı olarak sevdiğini iddia eder ve onunla seks yapmayı reddettiği için onu şaşırtmaya devam eder. Michael, Angel’ın tanıdığı tüm erkeklerden farklıdır ve bu da onu şaşırtmaya devam eder, ancak ona güvenme konusunda kararsızdır. Angel evden kaçar ve Michael’ın geçmişinden dolayı ondan nefret eden kayınbiraderi Paul ile biraz gezer.

Redeeming Love full hd izle

Yolculuk için ödemeyi ise Paul ile seks yapar öder. Angel şehre geri döndüğünde tekrar fuhuşa zorlanır, ancak artık uzak durmanın daha zor olduğunu fark eder. Michael geneleve gelip onu tekrar evine götürür ve onu affeder. Angel, Michael’a geçmişi hakkındaki gerçekleri itiraf eder ve tekrar kaçmayacağına söz verir. Ancak Angel ona aşık olmaktan korkar, çünkü aşkın annesine yaptıklarını hatırlar. 

Redeeming Love (2022) izle
Redeeming Love (2022) izle
Redeeming Love (2022) izle
Orijinal İsmi Redeeming Love
IMDb Rating 6.6 5,868 oy
TMDb Puanı 7.9 94 oy

Yönetmen

D. J. Caruso
Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

The Valet izle
15/07 Şafak Vakti izle yerli
Kurtlar Vadisi: Irak izle
Üç Bin Yıllık Bekleyiş izle
Crazy Tsunami izle 2021
Her Şey Mümkün (2022) izle
Ne Diledik? izle – What We Wanted
Looks That Kill izle
Sonsuz Aşk izle 720p
Chambre 212 – Oda 212 izle
Amalfi Güneşinin Altında (Netflix) izle
Seni Geri İstiyorum izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published