What's happening?

Video Kaynakları 285 Görüntülenme Report Error

  • Fragmanı izleyoutube.com
  • Filmci Dayıhotstream.club
John Wick 3: Parabellum izle

John Wick 3: Parabellum izle

Her Eylemin Sonuçları OlurMay. 15, 2019United States130 Dak.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

John Wick 3: Parabellum izle türkçe dublaj jet film tadında John Wick 3: Parabellum filmi full hd izle tek parça 4k izle netflix filmi 1080p seyret John, adını hala koyamadığı pitbull köpeği ile birlikte, resmi olarak suikastçılar birliğinden aforoz edilmesine 1 saat kala sokaklarda koşmaktadır. Başına konulan 14 milyon dolarlık ödül için tüm suikastçıların peşine düşmesine dakikalar kala, bir taksiye binerek uzaklaşmaya çalışır ve köpeğini Continental otele götürmesi için taksiciye para vererek bir kütüphane önünde iner. Kütüphanede gizli bir kitabın içinde jetonlar ve bir haç kolye bulduktan sonra başka bir tetikçi Ernest gelir ve John’u öldürmeye çalışır. Ancak John, Ernest’i öldürmeyi başarır. Daha sonra saat dolmak üzereyken tanıdık bir doktora gider ve yaralarına dikiş atmasını ister. Ancak süre dolunca doktor ona yardım ettiği için, kendisini birkaç yerden vurmasını ister ve John, doktora uyar ve onu vurur. Doktorun kliniğinden ayrıldıktan sonra peşine takılan bir grup çeteden kaçarken Çin mahallesinde bir depoya girer ve burada peşindeki bir kaç adamla kapıştıktan sonra onları öldürmeyi başarır. Ancak daha fazla adamın gelmesiyle birlikte depoda bulduğu bir ata binerek New York sokaklarında kaçmaya başlar. John daha sonra, onu eskiden beri tanıyan ve kiralık katil yetiştiren bir Yüksek Şura üyesinin tiyatrosuna gelir. Tiyatro sahibi Jardani’ye kütüphanede bulduğu kolyeyi vererek New York dışına çıkabilmesi için yardım ister.

John Wick 3: Parabellum filmi türkçe dublaj full izle

John Wick 3 izle filminde daha sonra Yüksek Şura, işleri halletmesi için Continental’e bir şura üyesi olan The Adjudicator’u gönderir ve Winston ile John’nun kontratı için bir saat zaman tanımasından dolayı istifa etmesi gerektiğini söyledikten sonra Bowery King’e giderek onu da John Wick’e saklanacak yer sağladığı için istifasını ister. Bu sırada John ise Kazablanka’ya gider ve eski arkadaşı Sofia ile buluşur. Sofia ilk başta John’u öldürmek ister ancak John ona kızını koruduktan sonra yardım ettiği için mührünü gösterir ve yardım etmesini ister. İkili daha sonra Yüksek Şura’nın da üzerinde bulunan The Elder’i bulmak için yola çıkar. Filmde Yargıç Zero, John’u bulup öldürmesi için adamlarıyla birlikte görevi kabul eder ve yargıç daha sonra adamlarıyla birlikte Jardani’yi ziyaret eder ve onun ellerini keserek cezalandırırlar. Diğer tarafta Sofia, John’u Barrada ile tanıştırmaya götürür ve The Elder’in yerini öğrenmeye çalışırlar. Barrada ise bir tartışmadan sonra Sofia’nın köpeklerinden birini isteyince ortalık kızışır ve adamlardan biri köpeğe ateş edince Sofia ve John oradaki herkesi öldürür. Yargıç ise istifa etmeyen Bowery King’i öldürtür. Sofia ve John ise çöle giderler ancak Sofia John’u orada bırakır. Baygın olan John ise The Elder tarafından bulunur. Jon ise Helen’in anısını hatırlamak için hayatta kalmak istediğini söyleyince The Elder ona yardım etmeye karar verir ve karşılığında John Wick’ten Helen’le olan yüzüğüyle birlikte parmağını keserek ödeme olarak The Elder’e verir.

Ayrıca Elder, John’a Winston’ı öldürürse aforoz statüsünü kaldıracağını söyler ve John kabul ettikten sonra New York’a döner. Döndüğünde ise Continental otele ulaşana kadar Zero’nun adamlarıyla çatışmak zorunda kalır. Otele girmeyi başaran John Wick, Winston ile buluşur ve bu buluşma sırasında Yargıç gelir ve tekrar istifasını ister. Daha sonra John’a dönerek Elder’in isteği olan Winston’ı öldürüp öldürmeyeceğini sorunca John onu reddeder ve Yargıç bunun üzerine Continental otelin tüm yetkilerini kaldırarak içeride bir savaş başlamasına neden olur.

John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3: Parabellum izle
Orijinal İsmi John Wick: Chapter 3 - Parabellum
IMDb Rating 7.4 330,554 oy
TMDb Puanı 7.4 8,032 oy

Yönetmen

Oyuncular

Similar titles

Kara Yengeç (Black Crab) Netflix Filmi izle
Black Adam izle 2022
Lupin The First izle
Komanın Ardından 2022 Netflix izle
Komplo izle
Donma Noktası izle
Army of One izle
Gangnam Zombie
Her Şey Her Yerde Aynı Anda izle
Collection – Koleksiyon (2021) izle
Ghosts of War izle
Spider-Man: Beyond the Spider-Verse Bölüm 2 izle

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published