What's happening?

Video Kaynakları 261 Görüntülenme Report Error

  • Pala Filmhotstream.club
Athena Netflix izle

Athena Netflix izle

Sep. 09, 2022France97 Dak.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Athena izle ismindeki bu 1080p formatlı film açıklanamayan bir şekilde en küçük kardeşlerinin trajik ölümünden saatler sonra oluşan bir kaosu anlatmaktadır. Polislerin küçük kardeşlerini öldürmesinin ardından büyük bir kaos ortaya çıktığında intikam ateşi ile yanıp tutuşan iki kardeşin hikayesini anlatan bu film hayatları kaosa sürüklenen üç kardeşe odaklanmaktadır.

En küçük kardeşleri kimliği belirsiz polisler tarafından öldürülen kardeşler haklı olarak olanlara oldukça sinirlenir. Bu sinir ise beklenmeyen şekilde bir kaosun fitilini ateşler. Geriye kalan iki kardeş Abdel ve Karim’in başından geçenler şiddet dolu bir gece ve polislerle uzun uzun çatışma demektir. Athena da sosyal konutlarındaki şiddetli çatışmaların en ön saflarında bu iki oldukça sinirli ve intikam dolu kardeşler yer almaktadır. Karşıt tarafta yer alan Abdel ve Karim kardeşlerini öldürenlerden intikam almadan, onların kimliğine erişim sağlamadan bu savaşı durdurmayacak daha da kızdıracaklardır. Bu savaş, ne olursa olsun Abdel ve Karim’in kardeşlerini öldürenlerin isimlerini öğrenene dek sürecek ve asla bitmeyecek. Kardeşlerinin ölümünden sonra adeta dehşete düşen ve ülkenin askerine ve polisine sinirlenen iki kardeş, bulundukları Athena sosyal konutlarında polise karşı nefret dolu insanlarla beraber büyük bir kaosa girişmiştir. Faka bu kaos daha çok kanlı ve dehşet verici şekildedir. Abel ve Karim sonlarını düşünmeksizin ölümü göze alarak polise karşı savaş açarlar.

Bu 2022 netflix yapımı aksiyon ve gerilim türündeki ve Athena Türkçe dublajlı muhteşem film Fransa yapımıdır. Bunun yanında filmin yönetmenlik koltuğunda Romain Gavras oturmakta ve bu film IMDB sitesinden 7.0 gibi başarılı bir puan almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Alexis Manenti, Anthony Bajon, Birane Ba, Dali Benssalah, Ouassini Embarek, Sami Slimane, Karim Lasmi ve Mehdi Abdelhakmi gibi isimler yer almaktadır. 9 Eylül 2022 tarihinde vizyona girmiş bu film toplamda 96 dakika sürmektedir.

Athena Netflix izle
Athena Netflix izle
Athena Netflix izle
Athena Netflix izle
Athena Netflix izle
Athena Netflix izle
Athena Netflix izle
Orijinal İsmi Athena
IMDb Rating 6.9 1,668 oy
TMDb Puanı 6.517 86 oy

Similar titles

Zamanda Tutsak izle
Petrov Grip Oldu 2021 izle
Kara Panter 2: Sonsuza Kadar Wakanda izle Black Panther: Wakanda Forever
Undine izle
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı izle
Proxima izle 1080p
La nuée izle – Netflix Korku Filmi
Acı Kiraz izle
Looks That Kill izle
Keşif izle yerli film
Ölümlü Dünya izle
The Immortal izle 2019 Aksiyon

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published